suzuki_freewind bikers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

freewind chat team

+14
turbovolos
chilli7
kostasgatas
spurosk
Angelo.Zerv
stas
karapan
freebill
downlord
trifoky
GodLike
Argyris Volos
johnxf
greg
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Argyris Volos Δευ Αυγ 27, 2012 2:03 am

Μα... 50άρι θα πάρεις βρε Γιάννη; Δεν το υποτιμώ, αλλά για Αθήνα.... είναι κάπως μικρό. Πιστεύω ένα 125 είναι καλό και μάλιστα σκούτερ για να μην γίνεσαι μούσκεμα.

Αν είναι το κύριο μέσο μεταφοράς σου εντάξει. Εγώ πάντως το μετάνοιωσα που έδωσα το παπί μου. Θα είχα τη μηχανή για έξω και το παπί για μέσα στην πόλη.

Γνώμη μου πάντως είναι να μην τη δώσεις. Ένα σήμα είναι κάθε χρόνο και το καλοκαίρι κάνεις και μια τετράμηνη ασφάλεια.
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Δευ Αυγ 27, 2012 4:17 am

Argyris Volos έγραψε:Μα... 50άρι θα πάρεις βρε Γιάννη; Δεν το υποτιμώ, αλλά για Αθήνα.... είναι κάπως μικρό. Πιστεύω ένα 125 είναι καλό και μάλιστα σκούτερ για να μην γίνεσαι μούσκεμα.

Αν είναι το κύριο μέσο μεταφοράς σου εντάξει. Εγώ πάντως το μετάνοιωσα που έδωσα το παπί μου. Θα είχα τη μηχανή για έξω και το παπί για μέσα στην πόλη.

Γνώμη μου πάντως είναι να μην τη δώσεις. Ένα σήμα είναι κάθε χρόνο και το καλοκαίρι κάνεις και μια τετράμηνη ασφάλεια.
Χρειάζομαι άμεσα μετρητά αρχικά και κατά δεύτερον επειδή θα σταματήσω τα ταξίδια λόγω του ότι η μελλοντική σύζυγος δεν ανεβαίνει και σύντομα θα μείνω μαζί της ή στην Τρίπολη ή στην Λιβαδειά θα φτάσω να έχω την μηχανή και να την χρησιμοποιώ σαν παπί. Αυτό δεν θέλω να ζήσω και σκεφτομαι λοιπόν ένα παπί που αν τυχόν πάρω τα λεφτά στο χέρι και όχι με ανταλλαγή έχει ένας φίλος ένα c50 τελείως εργοστασιακό και το ζαχαρώνω εδώ και καιρό. Δεν ζω Αθήνα και για μια επαρχιακή πόλη μικρή όποια και αν είναι αυτή αν δεν ψάχνεις γκάζια κλπ ένα εργοστασιακό παπί 50 είναι ότι πρέπει.... Είδωμεν!!!
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Argyris Volos Δευ Αυγ 27, 2012 1:15 pm

Τότε καλή κίνηση θα κάνεις. Εγώ δυστυχώς κάνω αυτό που λες. Χρησιμοποιώ τη μηχανή σαν παπί. Και πολλές φορές ο συμπλέκτης μου δυσκολεύει τα πράγματα.

Πάντως πολλά οχήματα θα μείνουν παρκαρισμένα αυτό το χειμώνα. Οι δουλειές λίγες, τα έξοδα πολλά.
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Τρι Αυγ 28, 2012 12:33 pm

Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος για αυτά που πρόκειται να έρθουν και να προσμένω ότι όταν μας βρουν να είμαστε τουλάχιστον καλά για να μην μας τρώνε οι γιατροί.. Για τα υπόλοιπα τι άλλο να πω.... 4 μήνες άνεργος σε εργοστάσιο χωρίς ρεύμα εδώ και ένα μήνα και εμένα να είμαι σε επίσχεση εργασίας... Κατά τα άλλα δεν αγχώνομαι γιατί υπάρχουν χειρότερα σε άλλους και είμαι σίγουρος για αυτό..
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Τρι Αυγ 28, 2012 1:05 pm

johnxf έγραψε:Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος για αυτά που πρόκειται να έρθουν και να προσμένω ότι όταν μας βρουν να είμαστε τουλάχιστον καλά για να μην μας τρώνε οι γιατροί.. Για τα υπόλοιπα τι άλλο να πω.... 4 μήνες απλήρωτος σε εργοστάσιο χωρίς ρεύμα εδώ και ένα μήνα και εμένα να είμαι σε επίσχεση εργασίας... Κατά τα άλλα δεν αγχώνομαι γιατί υπάρχουν χειρότερα σε άλλους και είμαι σίγουρος για αυτό..
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Argyris Volos Τετ Αυγ 29, 2012 6:13 am

Γιάννη κουράγιο φίλε, τουλάχιστον δεν έχεις παιδιά.

Εύχομαι τα πράγματα να πάνε προς το καλύτερο.
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Τετ Αυγ 29, 2012 7:23 am

Argyris Volos έγραψε:Γιάννη κουράγιο φίλε, τουλάχιστον δεν έχεις παιδιά.

Εύχομαι τα πράγματα να πάνε προς το καλύτερο.
Για αυτό ακόμη δεν απελπίζομαι, γιατί είμαι σε καλύτερη θέση σε σχέση με όλους τους γύρω μου οπότε μας βλέπει και ο Θεός αν γκρίνιαζα.. Θα την βρούμε την άκρη μωρέ δεν κολώνουμε πουθενά..
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  greg Τετ Αυγ 29, 2012 10:33 pm

Μαλλον πρεπει να ψησεις τη γυναικα σου να ανεβει στη μηχανη να πατε καμια βολτα. Μια ωραια βολτα παντα σε κανει να ξεχνας τα προβληματα σου για λιγο.

Οσο για τα αλλα τι να πω... μαλλον αυτοι που διοικουν την οικονομια δεν βλεπουν ανθρωπους αλλα αριθμους.. "ας πεθανει της πεινας το 25% των ανεργων" δεν βλεπω κανεναν να νοιαζεται, και το χειροτερο δεν βλεπω κανεναν να ξεσηκωνεται..
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Τετ Αυγ 29, 2012 11:14 pm

Το τελευταίο πρέπει να μας βάζει σε σκέψεις όλους μας... Δεν απελπιζόμαστε μωρέ... Το παν είναι η ψυχολογία.. Αν μας την διαλύσουν θα πετύχουν αυτό που ήθελαν.... Ψηλλά το κεφάλι ρειι... Όσο για την γυναίκα προτιμώ αύριο μεθαύριο να πάρω κάτι άλλο για πάρτη μου και να γουστάρω(κανένα καθαρό) παρά να της πηγαίνει η καρδιά στην κωλοτσεπη κάθε φορά που καβαλάει Very Happy Very Happy
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Σεπ 01, 2012 2:29 am

γεια σας παιδια ολα καλα ? επιστρεψαμε ολοι ?
εγω ηρθα χθες τελειες εικοσι μερουλες οι οποιες
τελειωσαν γρηγορα. . .το εργαλειο αψογο
πρωτες διακοπες με αυτο και 1900 ευχαριστα χιλομετρα...
αντε καλο φθινοπωρο τωρα...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Κυρ Σεπ 02, 2012 8:59 am

spurοsk έγραψε:γεια σας παιδια ολα καλα ? επιστρεψαμε ολοι ?
εγω ηρθα χθες τελειες εικοσι μερουλες οι οποιες
τελειωσαν γρηγορα. . .το εργαλειο αψογο
πρωτες διακοπες με αυτο και 1900 ευχαριστα χιλομετρα...
αντε καλο φθινοπωρο τωρα...
Και του χρόνου παιδιά να είμαστε καλά και με υγεία να ξαναπάμε όσοι πήγαμε και να πάνε και αυτοί που δεν μπόρεσαν Twisted Evil
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  greg Τρι Σεπ 04, 2012 1:26 am

freewind chat team - Σελίδα 2 P8163711freewind chat team - Σελίδα 2 P8163710οπως υποσχεθηκα φωτο απο ηλιοβασιλεμα λευκαδας.. δεν φαινεται πολυ καλα αλλα δεν πειραζει..
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Επισκέπτης Τρι Σεπ 04, 2012 9:49 am

john θα ρθεις αθηνα? να βρεθουμε για ενα καφε...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Παρ Σεπ 07, 2012 3:11 pm

spurοsk έγραψε:john θα ρθεις αθηνα? να βρεθουμε για ενα καφε...
Σπυράκο σόρρυ ρε φίλε αλλά δεν είχα πρόσβαση στο νετ παρά μόνο από το κινητό.. Δεν ήρθα Αθήνα καθόλου μιας και περνώ από Μάνδρα και την κάνω για κάτω... Κάποια άλλη φορά ίσως όμως το κανονίσουμε Very Happy
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Παρ Σεπ 14, 2012 1:41 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ρε greg τι έξυπνο που ήταν το κατάλογος μελών.....Είσαι μπροστά
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Argyris Volos Παρ Σεπ 14, 2012 2:47 am

Ναι, ναι ωραία σκέψη. Αν ήταν όλοι αυτοί και ενεργά μέλη....

Λοιπόν χθες που γύρισα από τη δουλειά, τα μπατζάκια μου έγιναν μούσκεμα λόγω βροχής φυσικά.

Έχω σκεφτεί πολλές φορές να κάνω μια κατασκευή που να είναι εύκολα αποσπώμενη σαν φτερό και να πιάνει από το ψυγείο μέχρι το μαρσπιέ για να προστατεύονται τα πόδια από το νερό.

Από σήμερα το έβαλα για τα καλά στο μυαλό μου οπότε να περιμένετε κάτι μέχρι το Δεκέμβρη. Αν μπορέσω να σκεφτώ κάτι καλό !!!
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Παρ Σεπ 14, 2012 9:19 am

Argyris Volos έγραψε:Ναι, ναι ωραία σκέψη. Αν ήταν όλοι αυτοί και ενεργά μέλη....

Λοιπόν χθες που γύρισα από τη δουλειά, τα μπατζάκια μου έγιναν μούσκεμα λόγω βροχής φυσικά.

Έχω σκεφτεί πολλές φορές να κάνω μια κατασκευή που να είναι εύκολα αποσπώμενη σαν φτερό και να πιάνει από το ψυγείο μέχρι το μαρσπιέ για να προστατεύονται τα πόδια από το νερό.

Από σήμερα το έβαλα για τα καλά στο μυαλό μου οπότε να περιμένετε κάτι μέχρι το Δεκέμβρη. Αν μπορέσω να σκεφτώ κάτι καλό !!!
Σωστός! σκέψου πόσες διαφορετικές απόψεις θα ακούγονταν αν έπαιζαν τουλάχιστον τα μισά μέλη.. Όπως και να χει καλοί είμαστε και τώρα. Όσον αφορά τα νερά νομίζω πως είναι αναπόφεκτο. Είχα ανοίξει παλαιότερα και εγώ θέμα αλλά δεν προχώρησε.. Δεν ξέρω τελικά μία προέκταση φτερού αν θα έσωζε την κατάσταση.. Έχω μπανίσει έναν κάτοχο που η μοτό έχει προέκταση φτερού.. Θα ρωτήσω θα μάθω και θα ενημερώσω σύντομα...
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Argyris Volos Παρ Σεπ 14, 2012 7:41 pm

Σήμερα μίλησα με συνάδελφο που φύγαμε μαζί από τη δουλειά και έχει vstrom και μου είπε ότι μόλις που πιτσιλίθηκαν λίγο τα παπούτσια του.

Απ' ότι παρατήρησα το vstrom έχει μεγαλύτερο φτερό και φαίνεται ότι αυτό κάνει τη δουλειά. Θα το ψάξω κι έγω αν υπάρχει προέκταση φτερού.
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  GodLike Σαβ Σεπ 15, 2012 4:26 am

johnxf έγραψε:
Argyris Volos έγραψε:Ναι, ναι ωραία σκέψη. Αν ήταν όλοι αυτοί και ενεργά μέλη....

Λοιπόν χθες που γύρισα από τη δουλειά, τα μπατζάκια μου έγιναν μούσκεμα λόγω βροχής φυσικά.

Έχω σκεφτεί πολλές φορές να κάνω μια κατασκευή που να είναι εύκολα αποσπώμενη σαν φτερό και να πιάνει από το ψυγείο μέχρι το μαρσπιέ για να προστατεύονται τα πόδια από το νερό.

Από σήμερα το έβαλα για τα καλά στο μυαλό μου οπότε να περιμένετε κάτι μέχρι το Δεκέμβρη. Αν μπορέσω να σκεφτώ κάτι καλό !!!
Σωστός! σκέψου πόσες διαφορετικές απόψεις θα ακούγονταν αν έπαιζαν τουλάχιστον τα μισά μέλη.. Όπως και να χει καλοί είμαστε και τώρα. Όσον αφορά τα νερά νομίζω πως είναι αναπόφεκτο. Είχα ανοίξει παλαιότερα και εγώ θέμα αλλά δεν προχώρησε.. Δεν ξέρω τελικά μία προέκταση φτερού αν θα έσωζε την κατάσταση.. Έχω μπανίσει έναν κάτοχο που η μοτό έχει προέκταση φτερού.. Θα ρωτήσω θα μάθω και θα ενημερώσω σύντομα...

Κοίτα,αν σκεφτείς ότι σε άλλα forum,τα μέλη αγγίζουν για πλάκα 4ψηφια νούμερα,τη στιγμή που σε εμάς είναι 55,αναλογικά ακόμα και οι 5-6 που μιλάνε επί μονίμου βάσεως εδώ,σαν ποσοστό (10%),είναι ένας λογικός αριθμός.Γνώμη μου πάντα Smile
GodLike
GodLike

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Αγία Παρασκευή

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  johnxf Σαβ Σεπ 15, 2012 3:42 pm

GodLike έγραψε:
johnxf έγραψε:
Argyris Volos έγραψε:Ναι, ναι ωραία σκέψη. Αν ήταν όλοι αυτοί και ενεργά μέλη....

Λοιπόν χθες που γύρισα από τη δουλειά, τα μπατζάκια μου έγιναν μούσκεμα λόγω βροχής φυσικά.

Έχω σκεφτεί πολλές φορές να κάνω μια κατασκευή που να είναι εύκολα αποσπώμενη σαν φτερό και να πιάνει από το ψυγείο μέχρι το μαρσπιέ για να προστατεύονται τα πόδια από το νερό.

Από σήμερα το έβαλα για τα καλά στο μυαλό μου οπότε να περιμένετε κάτι μέχρι το Δεκέμβρη. Αν μπορέσω να σκεφτώ κάτι καλό !!!
Σωστός! σκέψου πόσες διαφορετικές απόψεις θα ακούγονταν αν έπαιζαν τουλάχιστον τα μισά μέλη.. Όπως και να χει καλοί είμαστε και τώρα. Όσον αφορά τα νερά νομίζω πως είναι αναπόφεκτο. Είχα ανοίξει παλαιότερα και εγώ θέμα αλλά δεν προχώρησε.. Δεν ξέρω τελικά μία προέκταση φτερού αν θα έσωζε την κατάσταση.. Έχω μπανίσει έναν κάτοχο που η μοτό έχει προέκταση φτερού.. Θα ρωτήσω θα μάθω και θα ενημερώσω σύντομα...

Κοίτα,αν σκεφτείς ότι σε άλλα forum,τα μέλη αγγίζουν για πλάκα 4ψηφια νούμερα,τη στιγμή που σε εμάς είναι 55,αναλογικά ακόμα και οι 5-6 που μιλάνε επί μονίμου βάσεως εδώ,σαν ποσοστό (10%),είναι ένας λογικός αριθμός.Γνώμη μου πάντα Smile
Σαν να έχεις ένα δίκιο ρε αδερφέ.. Very Happy
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Σεπ 21, 2012 7:04 am

χαιρετω την παρεα,ολοι καλα?χαθηκα λιγο λογο
δουλειας και οικογενειακων υποχρεωσεων.........

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Argyris Volos Παρ Σεπ 21, 2012 9:13 am

Μια από τα ίδια. Μέχρι να μπούμε σε μια σειρά από σχολεία και φροντιστήρια ο υπολογιστής μπαίνει για λίγο στην άκρη
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  greg Παρ Σεπ 21, 2012 9:34 am

χαιρετω και γω την παρεα. και γω χαθηκα λιγο..

πως παει freewindistas??

ποσα παιδια εχεις Αργυρη? (αν επιτρεπεται).,
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  Argyris Volos Κυρ Σεπ 23, 2012 3:25 am

3 έχω. 2 κορίτσια κι ένα αγόρι ζωή να χουνε! Το αγόρι είναι 3 χρονών, το ένα κορίτσι δημοτικό και το άλλο γυμνάσιο.

τρέλλα σκέτη!
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

freewind chat team - Σελίδα 2 Empty Απ: freewind chat team

Δημοσίευση  greg Κυρ Σεπ 23, 2012 10:52 pm

Argyris Volos έγραψε:3 έχω. 2 κορίτσια κι ένα αγόρι ζωή να χουνε! Το αγόρι είναι 3 χρονών, το ένα κορίτσι δημοτικό και το άλλο γυμνάσιο.

τρέλλα σκέτη!

ωραιος!! να σου ζησουνε..σε ζηλευω!!

ασε που σαν τριτεκνος πρεπει να ζεις σαν βασιλιας με τα επιδοματα που δινει το κρατοςSad
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης