ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΙΑ ΜΙΖΑΣ

Πήγαινε κάτω

ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΙΑ ΜΙΖΑΣ

Δημοσίευση  loukas21 Την / Το Σαβ Μαρ 02, 2013 2:00 pm

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ Η ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΕΤΑΜΕ ΛΕΦΤΑ. ΤΡΙΤΗ ΒΡΑΔΥ ΣΧΟΛΑΩ ΠΑΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΜΙΖΑ OFF ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΑΔΕΙΑΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΟΥΛΕΥΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΘΑΙΝΕ ΒΑΡΑΓΕ Ο ΡΕΛΕΣ .ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΖΟΡΙΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑ 40 ΕΥΡΩ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ INTERNET ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ) ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΜΕ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΛΔ ΕΤΟΙΜΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΛΑ ΣΕ 20 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΚ ΠΕΤΑΞΕ ΤΗΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ. ΦΟΡΑΩ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ................ΕΚΠΛΗΞΗ!!ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!!ΠΑΩ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΙΑ ΜΙΖΑΣ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΠΤ(ΑΝ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕ)ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΑ 73 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ Ο ΑΠΑΤΕΩΝΑΚΟΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ.73 ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ 40 Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ 113 ΕΥΡΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ (Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΕΙΤΑ ΟΤΙ ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΑ ΗΤΑΝ 45 ΕΥΡΩ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 48 ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΙΑ ΚΑΙ 25 ΕΡΓΑΣΙΑ) ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΝΤΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ
loukas21

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011
Τόπος : αθηνα

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΙΑ ΜΙΖΑΣ

Δημοσίευση  Argyris Volos Την / Το Σαβ Μαρ 02, 2013 10:24 pm

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Είναι όντως πολύ δύσκολες εποχές και χρειάζεται πολύ σκέψη πλέον για να γίνουν οι σωστές κινήσεις. Κάθε λάθος κίνηση μεταφράζεται σε απώλεια ευρώ!!!
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Τόπος : Βόλος

Απ: ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΙΑ ΜΙΖΑΣ

Δημοσίευση  GodLike Την / Το Δευ Μαρ 04, 2013 1:07 am

ΜΑ ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ..ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ..??ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ..
GodLike

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012
Τόπος : Αγία Παρασκευή

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης