suzuki_freewind bikers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

neos katoxos

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

neos katoxos Empty neos katoxos

Δημοσίευση  kos Κυρ Μάης 10, 2015 9:31 am

kalispera kai apo mena eimai kenourios katoxos enos freewind tou 2002 me ton protsektora an kai to agorasa sxetika ftina exw dosh kamia xrimata gia na to simazepso to arxiko poso einai 900 euro
service ladia filtro ladiou mpouzi kai filtro aera 135
diplo stant 75 
xouftes 35
fering megalitero 50
vides alouminiou 10
laspotiras piso pou elipe 25
sella kenourio derma 50
kathreftes 45
rithmizma valvides katharizma karbilater alagma solinakia kai prosthiki filtrou venzinis 120
afto pou xriazome einai an mporo na vro kapou metaxirizmena kagela kai epidi exei ena thema me tin piso anartisi (80.000) xiliometra oi times stis kenouries einai 300++ kai anakataskevi exw pari times apo 180 eos kai 80.

kos

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

neos katoxos Empty Απ: neos katoxos

Δημοσίευση  kostasgatas Τρι Μάης 12, 2015 12:13 pm

φιλε μου καλοριζικο.για την αναρτηση εχω να σου πω οτι αν εμπιστευεσαι το μαστορα και δεν τα χει παιξει η μπουκαλα βαλε ενα ελατηριο white power και θα ναι σαν καινουρια.απο τιμη δε θυμαμαι νομιζω ηταν κανα 80αρι το ελατηριο.για τα καγκελα δε νομιζω οτι θα βρεις μεταχειρισμενα εκτος αν τα βγαλει κανεις απο την προικα της μηχανης για να ριξει την τιμη της.εχει ενας στην νικαια(μοτογενικη κυριαζης)ιμιτασιον γυρω στο 100ρικο αλλα εγω προτιμησα να παρω απο την καλλιθεα τα hepco becker με 157 ευρω τα οποια σπασαν στη βαση χωρις πτωση και μου τα αντικατεστησαν με την εγγυηση.επισης να σου πω οτι σε πτωση απο το σταντ σε χωματοδρομο στη σαλαμινα στραβωσε η βαση που δενει στο ψυγειο την οποια ισιωσα και κολλησα και δυο επιπλεον λαμακια για ενισχυση.κατα συνεπεια οτι και ν αποφασισεις να ξερεις οτι σε πτωση οτι και να βαλεις κατα τη γνωμη μου μετα θα ναι για πεταμα οποτε θα χρειαστει να τ αντικαταστησεις ετσι κι αλλιως.επισης θελω να σου επισημανω επειδη εγραψα για τη μπροστινη δισκοπλακα ng που επισης ηταν ελλατωματικη κι αυτη μου την αντικατεστησαν με την εγγυηση κι επειδη σε παρα πολλα πραγματα(εκτυπωτης hp των 300 ευρω που αγορασε φιλος και του τον αντικατεστησαν με την εγγυηση,διαφορα αλλα ηλεκτρονικα που εχω αγορασει εγω και φιλοι μου ειναι για πεταμα και τα αντικαθιστουν με την εγγυηση)συμβαινουν ευτραπελα θεωρω οτι χωρις να φταινε τα καταστηματα που τα πουλανε τα εμπορευματα ερχονται χωρις να ειναι ελεγμενα κι ισως ειμαστε ο σκουπιδοτοπος της ευρωπαικης αγορας οποτε αν βρεις μεσω internet να αγορασεις κατι απο το εξωτερικο να το προτιμησεις για να αποφυγεις μπελαδες και ταλαιπωριες.θεωρω οτι ετσι εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι σωστο το εμπορευμα.

kostasgatas

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

neos katoxos Empty Απ: neos katoxos

Δημοσίευση  spurosk Τρι Μάης 19, 2015 11:00 am

Καλως ηρθες φιλε στη παρεα μας.καλα χιλιομετρα με το εργαλειο...
spurosk
spurosk
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2014
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

neos katoxos Empty Απ: neos katoxos

Δημοσίευση  wolf77 Σαβ Οκτ 24, 2015 10:26 am

Φίλε μου καλησπέρα. Αν ενδιαφέρεσαι για μεταχειρισμένα κάγκελα ακόμα πουλάω τα δικά μου. Φωτογραφίες από Πέμπτη και μετά γιατί τα έχω αφήσει Αθήνα.
wolf77
wolf77

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2015
Ηλικία : 46
Τόπος : Ρόδος - Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης