suzuki_freewind bikers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

+2
greg
johnxf
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty ΤΕΛΙΚΟ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΓΙΑ FREEWIMD ΜΕΧΡΙ 2002

Δημοσίευση  johnxf Τρι Αυγ 23, 2011 8:49 am

ΑΡΧΙΖΩ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΠΩΛΗΣΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΜΕΣΑΙΑ ΕΝΩΣΗ. Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΥΑΛΙΣΜΕΝΗ! Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 100 ΕΥΡΩ.
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  greg Παρ Αυγ 26, 2011 2:01 am

σωστος Wink πολυ σωστη παρατηρηση και πρωτοβουλια. Exclamation
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty ΤΕΛΙΚΟ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ

Δημοσίευση  johnxf Τρι Σεπ 20, 2011 1:58 am

Το τελικό τελικά αγοράστηκε ΜΕΣΑ από το φόρουμ σε απόλυτη συνεργάσια με τον τελικό αγοραστή. Ευχαριστώ εκ μέρους μου!
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Σεπ 28, 2012 12:09 pm

john οτι εψαχνα για εξατμιση πως θα ο κανουμε?μηπως ανεβεις
καθολου προς τα πανω που ερχεσαι να τις κανουμε τραμπα??κανει πολυ θορυβο?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  johnxf Παρ Σεπ 28, 2012 12:46 pm

spurοsk έγραψε:john οτι εψαχνα για εξατμιση πως θα το κανουμε?μηπως ανεβεις καθολου προς τα πανω που ερχεσαι να τις κανουμε τραμπα??κανει πολυ θορυβο?
Σπυράκο 20 και 21 Οκτωμβρίου θα είμαι Αθήνα μάλλον για κάτι σεμιναρια προς Πειραιά μεριά... Σκέψου το όταν ανέβω βρισκόμαστε, την ακούς και αν σου φανεί οκ κάνουμε την αλλαγήν επιτόπου... Αρκεί μόνο να υπάρχει η μηχανή μέχρι τότε και να ανέβω και εγώ.. Όπως και να έχει τα συζητάμε και πάλι καΙ αν θες κάνουμε και την δουλειά μέσω κτελ για πιο οικονομικά και πιο γρήγορα
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  johnxf Τετ Οκτ 03, 2012 11:34 pm

Θα ξαναγράψω περίπου τα ίδια που είχα γράψει κάποτε στην ίδια ενότητα. Το τελικό της εξάτμισης μου πωλήθηκε και πάλι μέσα στο φόρουμ και έτσι μένει το Διπλό στάντ στην τιμή των 80 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται.. Σπύρο ευχαριστώ! Very Happy
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty john ...

Δημοσίευση  martz Παρ Οκτ 12, 2012 1:49 pm

[quote="johnxf"]Θα ξαναγράψω περίπου τα ίδια που είχα γράψει κάποτε στην ίδια ενότητα. Το τελικό της εξάτμισης μου πωλήθηκε και πάλι μέσα στο φόρουμ και έτσι μένει το Διπλό στάντ στην τιμή των 80 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται.. Σπύρο ευχαριστώ! Very Happy[/quot
50 ευρο τα δινω αν σε ενδιαφερει πες μμ.... Question
martz
martz

Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : chalkida

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  johnxf Σαβ Οκτ 13, 2012 1:08 am

Φίλος όχι γιατί με 50 ευρώ δεν παίρνεις ούτε το μονό στάντ Very Happy
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty emmm

Δημοσίευση  martz Σαβ Οκτ 13, 2012 3:57 am

johnxf έγραψε:Φίλος όχι γιατί με 50 ευρώ δεν παίρνεις ούτε το μονό στάντ Very Happy
οκ φιλε απλα ξερεις πως ειναι τα πραγματα δεν ειμαστε και για τρελες σπαταλες...να εισαι καλα Smile
martz
martz

Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : chalkida

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  johnxf Σαβ Οκτ 13, 2012 8:15 am

martz έγραψε:
johnxf έγραψε:Φίλος όχι γιατί με 50 ευρώ δεν παίρνεις ούτε το μονό στάντ Very Happy
οκ φιλε απλα ξερεις πως ειναι τα πραγματα δεν ειμαστε και για τρελες σπαταλες...να εισαι καλα Smile
Αν το ξέρω λέει.. Από πρώτο χέρι μάλιστα...
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty τι να λεμε

Δημοσίευση  martz Σαβ Οκτ 13, 2012 5:30 pm

johnxf έγραψε:
martz έγραψε:
johnxf έγραψε:Φίλος όχι γιατί με 50 ευρώ δεν παίρνεις ούτε το μονό στάντ Very Happy
οκ φιλε απλα ξερεις πως ειναι τα πραγματα δεν ειμαστε και για τρελες σπαταλες...να εισαι καλα Smile
Αν το ξέρω λέει.. Από πρώτο χέρι μάλιστα...
αστα να πανε εγω την προσφορα μ την εκανα παντως για να μην λες
martz
martz

Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : chalkida

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  trifoky Κυρ Δεκ 23, 2012 2:10 am

το διπλ;o (κεντρικο ) σταντ ενδιαφέρει εμένα John..

trifoky

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  johnxf Δευ Δεκ 24, 2012 10:11 am

Η μηχανή κ η προίκα της πωλήθηκαν παίδες
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  trifoky Πεμ Δεκ 27, 2012 11:52 am

Στην Τρίπολη έμεινε η μηχανή johnxf ?

trifoky

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  johnxf Παρ Δεκ 28, 2012 12:54 am

Η μηχανή έμεινε στην Τρίπολη φίλος αφού την αγόρασε αδερφός ενός πολύ καλού φίλου και έχει ήδη ξεκινήσει τις βόλτες για να γουστάρει όπως λέει
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΥ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ

Δημοσίευση  johnxf Τετ Ιαν 16, 2013 1:32 am

Συνφορουμίτες αναζητώ τελικό εξάτμισης όπως αναφέρει και ο τίτλος μιας και ο φίλος που αγόρασε την μηχανή θέλει να τοποθετήσει τελικό.. Έχει κάποιος κάτι υπόψην του? Με το θέμα της racetech τι έχει γίνει γιατί έμεινα πίσω.. Πήγες κάποιος για μέτρα? Αγόρασε κάποιος από εκεί? Οτιδήποτε προκύψει/βρεθεί ενημερώστε με Smile
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  GodLike Τετ Ιαν 16, 2013 11:58 am

Πάει ο φίλος μας στον ΠαπαJohn και σε μια μέρα έτοιμο το εργαλείο.Αν δεν υπάρχει η δυνατότητα να ανέβει Αθήνα,πές του να ρίξει ένα τηλεφωνάκι διευρευνητικό.
GodLike
GodLike

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Αγία Παρασκευή

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗΣ FREEWIND

Δημοσίευση  bilios Παρ Ιαν 18, 2013 5:32 am

Καλησπερα σε ολους!
Εχω βρει μια μεταχειρισμενη freewind σε πολυ καλη κατασταση στα 100 ευρω και σκεφτομαι να την αγορασω. Υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω ιδιαιτερως?
Επειδη με ενδιαφερει πολυ το να μπορω να ταξιδευω με τη μηχανη και οχι τοσο η κινηση στην πολη, μπορει να μου πει καποιος με τι ταχυτητες ταξιδευει ανετα και κατα ποσο ειναι βολικη?

bilios

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ Empty Απ: ΑΓΓΕΛΙΕΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ

Δημοσίευση  johnxf Παρ Ιαν 18, 2013 6:51 am

bilios έγραψε:Καλησπερα σε ολους!
Εχω βρει μια μεταχειρισμενη freewind σε πολυ καλη κατασταση στα 100 ευρω και σκεφτομαι να την αγορασω. Υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω ιδιαιτερως?
Επειδη με ενδιαφερει πολυ το να μπορω να ταξιδευω με τη μηχανη και οχι τοσο η κινηση στην πολη, μπορει να μου πει καποιος με τι ταχυτητες ταξιδευει ανετα και κατα ποσο ειναι βολικη?

Αρχικά τσέκαρε αυτό https://freewind-bikers.forumgreek.com/t109-topic
και μετά σκέψου τι άλλες απορίες έχεις.. Επίσης δεν μας λες ύψος κλπ. Εγώ με 125 χλμ ταξίδευα υπέρλουξ χωρίς να γονατίζω για τον αέρα μιας και είμαι 1,74 και με αρκετό γκάζι επιπλέον για τυχόν προσπεράσεις ή άλλες αποφυγές(μην ξεχνάς ότι κάποια λεωφορεία και φορτηγά πάνε 120 πατημένα πλεον). Εννοείται πως ένα μονοκύλινδο μηχανάκι έχει αρκετούς κραδασμούς και το μειωνέκτημα του να μην μπορείς να πηγαίνεις τέρμα για πολύ ώρα. Εγώ αν θυμάμαι καλά γιατί καπου το έχω γράψει και εδώ μέσα είχα δει και 165 χλμ... Τέλος εννοείται ότι φοράς και μεγαλύτερη ζελατίνα και είσαι ακόμη πιο καλλυμένος
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης