suzuki_freewind bikers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

+7
freekshow
timoleon1987
anixneftis
johnxf
greg
Argyris Volos
xf 650
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  johnxf Παρ Φεβ 03, 2012 11:27 am

swork21 έγραψε:ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Dscf2356r

Πολύ καλός ο λαιμός !! Όταν βρείς χρόνο δώσε μερικά τιπ για το πως το έκανες στα τεχνικά θέματα. Ο δικός μου είναι χάλια και θελω να ασχοληθώ κάποια στιγμή. Θέλει σβουράκι για τρίψιμο π.χ.;
Για το imageshack κάποια χαζομάρα του συγκεκριμένου χοστ είναι, μάλλον για να το επισκέπτεσαι και να παίρνουν κλικ, αν ανοίξεις τη φώτο, κάνεις κλικ επάνω της να μεγαλώσει και μετά δεξί κλικ, άνοιγμα εικόνας σε νέα καρτέλα, παίρνεις το λινκ και το βάζεις ανάμεσα σε [img][/img] και εμφανίζεται. Πολύ σύνθετη διαδικασία , δεν θυμάμαι να ήταν έτσι παλιότερα, γι' αυτό αν κάποια φορά θέλεις να ανεβάσεις φώτο δοκίμασε κάποιον άλλο χόστ.
Μάλλον κάτι έχω καταλάβει λάθος με όλο το σκηνικό. Κοντεύω να σπάσω το laptop και δεν μπορώ να βγάλω άκρη με τις φωτογραφίες. .Αυτό που λες να γράψω για κάνε ένα 'εξπλειν' και δώσε ένα παράδειγμα γιατί έχω αγανακτίσει με το θέμα. .
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Φεβ 04, 2012 8:04 am


Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  johnxf Σαβ Φεβ 04, 2012 10:22 am

Πολύ καλός και φαίνεται καινούργιο. Όλα τα λεφτά το bagster στο χρώμα της μηχανής.. .. Πως και δεν έχεις τοποθετήσει και προβολάκια στα κάγκελα?
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  swork21 Δευ Φεβ 06, 2012 2:03 am

johnxf έγραψε:Μάλλον κάτι έχω καταλάβει λάθος με όλο το σκηνικό. Κοντεύω να σπάσω το laptop και δεν μπορώ να βγάλω άκρη με τις φωτογραφίες. .Αυτό που λες να γράψω για κάνε ένα 'εξπλειν' και δώσε ένα παράδειγμα γιατί έχω αγανακτίσει με το θέμα. .

Μην τον σπάσεις... Laughing Δεν φταις εσύ απο το imageshack έκαναν μια εύκολη διαδικασία δύσκολη.
Λοιπόν,
α)κλικάρεις το λινκ όπως στο πρώτο σου πόστ, εμφανίζεται η φώτο στο site του imageshack,
β)κάνεις σύνδεση με το λογαριασμό σου και πηγαίνεις δεξιά εκεί που γράφει Links to share this image ,
γ)επιλέγεις το δεύτερο, Direct Link (δεν σου επιτρέπει να το πάρεις αν δεν έχεις κάνει σύνδεση με το λογαριασμό που άνοιξες), το κάνεις copy και
δ) paste εδώ στο φόρουμ αλλά ανάμεσα στο [img][/img]. (μπορεις να το κάνεις paste και πατώντας το 16ο εικονίδιο απο δεξιά οταν γράφεις πόστ-θα βάλει τα img αυτόματα)

Εναλλακτικά, όπως το έκανα εγώ, μετά το βήμα α)
β)κάνεις κλικ να μεγαλώσει η φωτογραφία στο κέντρο
γ) δεξί κλίκ και άνοιγμα εικόνας σε νέα καρτέλα
δ) στη διεύθυνση του browser έχεις πλέον το πολυπόθητο direct link το κάνεις copy και
ε) paste εδώ στο φόρουμ αλλά ανάμεσα στο [img][/img].
Μια σημείωση για το βήμα (γ) του εναλλακτικού τρόπου, δεν ξέρω ποιο browser χρησιμοποιείς, το chrome που χρησιμοποιώ εγώ σου επιτρέπει να ανοίξεις μια φώτο σε καρτέλα, στον internet explorer τον οποίο έχω παρατήσει χρόνια δεν γνωρίζω αν υπάρχει αυτή η επιλογή.

swork21
swork21

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : Σύρος

http://swork21.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  Επισκέπτης Δευ Φεβ 06, 2012 11:59 am

john η ερωτηση για τις χουφτες και τα κρυσταλα
πηγαινε στον xf 650 και η δικια σου τελεια χωρις
τα αυτοκολλητα ,ποσο τα εβαψες τα πλαστικα?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  johnxf Πεμ Φεβ 09, 2012 5:45 pm

spurοsk έγραψε:john η ερωτηση για τις χουφτες και τα κρυσταλα
πηγαινε στον xf 650 και η δικια σου τελεια χωρις
τα αυτοκολλητα ,ποσο τα εβαψες τα πλαστικα?
Έβαψα δηλαδή φρέσκαρα τα 2 του τεποζίτου και έβαψα κανονικά τα 2 γκρι που είναι κάτω από την σέλα μαζί με την ζελατίνα και με το γκρι που είχα στο μπροστά φτερό στην εξωφρενική τιμή των 70ευρών. .
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty ΤΑ ΚΑΤΆΦΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ

Δημοσίευση  johnxf Πεμ Φεβ 09, 2012 6:05 pm

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=685&filename=dscf2343w

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=696&filename=dscf2371e

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=841&filename=dscf2370a

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=269&filename=dscf2368i

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=834&filename=dscf2366y

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=17&filename=dscf2364n

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=837&filename=dscf2363lp

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=848&filename=dscf2356r

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=707&filename=dscf2346t

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Scaled.php?server=814&filename=dscf2343v

Έιναι γεγονός πλέον ότι μετά τα εντατικά μαθήματα του swork21 τις ανέβασα όπως φανταζόμουν αν και μεγάλες στο μέγεθος. Ευχαριστώ πολύ.. ..
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  Argyris Volos Σαβ Φεβ 11, 2012 3:59 am

Για να βάψω τα πλαστικά από το ντεπόζιτο πήγα σε 2 βαφείς και μου ζήτησαν 120-130 ευρώ. Ο λόγος είναι ότι το κόκκινο που φαίνεται δεν είναι μόνο κόκκινο αλλά από κάτω έχει και πέρλα. Οπότε θέλει αρκετή δουλεία που κοστίζει. Γι' αυτό την αφήνω όπως είναι.
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  johnxf Σαβ Φεβ 11, 2012 6:02 am

Argyris Volos έγραψε:Για να βάψω τα πλαστικά από το ντεπόζιτο πήγα σε 2 βαφείς και μου ζήτησαν 120-130 ευρώ. Ο λόγος είναι ότι το κόκκινο που φαίνεται δεν είναι μόνο κόκκινο αλλά από κάτω έχει και πέρλα. Οπότε θέλει αρκετή δουλεία που κοστίζει. Γι' αυτό την αφήνω όπως είναι.
΄

Εγώ όταν πήγα του ζήτησα του μάστορα να μου τα περάσει μαύρα και να ρίξει μέσα flakes είναι η χρυσόσκονη που φαίνεται αν έχει από κάποιον περισευούμενη. Το αποτέλεσμα είναι αυτό που φάνηκε και με ευχαριστεί ιδιαιτέρως αφού εγώ πήγαινα για μαύρο ματ. Το μόνο σίγουρο είναι πως αν χρειαστεί κάτι ακόμη δεν υπάρχει περίπτωση να το ξαναταιριάξει γιατί θεωρώ ότι έτυχε και βγήκαν έτσι. Στο αρχικό ψάξιμο μου ζήτησαν και εμένα μέχρι 200 ευρώ για αυτά που ήθελα να βάψω αλλά ψάξε ψάξε βρήκα οικονομικά λόγω κρίσης και αναδουλειάς. . Είχα ψάξει μέχρι και να τα έντυνα μαυρο αυτοκόλλητο αλλά πήγαινε πιο ακριβά. Συνέχισε να ψάχνεις μέχρι να πετύχεις καλή τιμή
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  greg Κυρ Φεβ 12, 2012 11:24 pm

θα μπορουσες να τα βαψεις και μονος σου αν εχεις χρονο,

τα 4 πλαστικα (2 τεποζιτο & 2 πισω βγαινουν πανευκολα) παρε ψιλο γυαλοχαρτακι μπογια και βερνικι και κανε μια προσπαθεια. Το κοστος ειναι ελαχιστο.

στη χειροτερη τα πας και για βαψιμο μετά..lol!

εγω θα το προσπαθησω παντως γιατι εχω κατι γρατζουνιες. θα ανεβασω φωτο συντομα..(σε 2-3 μηνες)lol!
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Moto attack

Δημοσίευση  johnxf Σαβ Απρ 14, 2012 4:33 am

Αν και αρχικά έλεγα να φτιάξουμε μια ξεχωριστή ενότητα για φώτο από εξορμήσεις μας ξεκινώ να τοποθετώ εδώ και αν τραβήξει το θέμα ανοίγουμε ένα άλλο..

Έτσι λοιπόν παραθέτω 2 από βόλτα του προηγούμενου μήνα:

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 16032012217



ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 16032012195
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty δοκιματική φωτο

Δημοσίευση  stas Παρ Αυγ 10, 2012 4:15 pm

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Img107r

stas
stas

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty νεες φωτογραφίες

Δημοσίευση  stas Παρ Αυγ 10, 2012 4:27 pm

stas
stas

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  johnxf Σαβ Αυγ 11, 2012 4:16 am

Ωραίος stas και πριν και τώρα.. Κάποτε είχα δει ένα παρόμοιο στο car να πουλιέται και αγάπησα το άσπρο αλλά τώρα δεν έιμαι για αλλαγές χρώματος κλπ... Πάντα όρθιος και αγρατζούνιστος φίλος
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty είναι εύκολο

Δημοσίευση  stas Σαβ Αυγ 11, 2012 12:31 pm

μου κόστισε γυρω στα 40 ευρω η μπογια,τα γυαλοχαρτα ,τα φλασαακια.το έβαψε φίλος ποθ πιάνει το χέρι του..΄το χω βάλει κ γω αγγελία,,οπότε αμα το το πουλησω θα ξαναπάρω την ίδια μηχανή γιανα το ξαναφτιάξω




https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/195/33639446008684734376055.jpg/
stas
stas

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  johnxf Κυρ Αυγ 12, 2012 6:15 am

Ωραίος αν και την λογική σου του να το δώσεις και ξαναπάρεις άλλο πάλι εφόσον το έφτιαξές όπως σου άρεσε δεν την καταλαβαίνω. Ωραίο το αποτέλεσμα αλλά χρειάζεσαι επειγόντως γυάλισμα του λαιμού της εξάτμισης μιας και με λευκό χρώμα το μάτι πάει πάνω στην καφετίλα..
edit: Το πάντρεμα του προστατευτικού πάνω στην after market εξάτμιση ήταν εύκολο ή δύσκολο? Το έχω κρατήσει και εγώ αλλά δεν ασχολήθηκα καθόλου με το θέμα... Το άλλο τελικά στο καρ είναι το επόμενο μοντέλο από το δικό σου αλλά έχει το ίδιο σκεπτικό με σένα στο βάψιμο κλπ.
Είχα καιρό να μπω και να δω αγγελίες, ότι θέλει τελικά ζητάει ο καθένας χωρίς μέτρο σύγκρισης τελικά.. Ο άλλος του βάζει εξτρά ένα σωρό και θέλει και να τα πληρώσει ο αγοραστής..
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  GodLike Δευ Αυγ 20, 2012 3:32 pm

johnxf έγραψε:Ωραίος stas και πριν και τώρα.. Κάποτε είχα δει ένα παρόμοιο στο car να πουλιέται και αγάπησα το άσπρο αλλά τώρα δεν έιμαι για αλλαγές χρώματος κλπ... Πάντα όρθιος και αγρατζούνιστος φίλος

Οπότε θα αγαπήσεις και το δικό μου,γιατί αυτό που είχες δει ήταν λογικά tongue
GodLike
GodLike

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Αγία Παρασκευή

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  johnxf Τρι Αυγ 21, 2012 6:43 am

Άρα εσυ έχεις το λευκό σαν το δικό μου δηλαδή το πρώτο μοντέλο. Πολύ ωραίο κ αυτό κ καλόβολτος να είσαι κ εσυ. Ανέβασε καμία φωτό από καμία βολτουλα. Δώσαμε πήραμε τελικά δεν κανονισαμε τιποτα αν κ πάλι δεν είναι αργά. Είδωμεν
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  johnxf Κυρ Σεπ 02, 2012 9:03 am

Ωραίος ο Σπύρος.. Αν και διακοπές λάμπα την είχες έτσι Very Happy Very Happy
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  giannis76 Κυρ Σεπ 30, 2012 12:27 pm

πολυ ωραιο.Το χρωμα τελειο!!!!

giannis76

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  stas Παρ Μάης 24, 2013 4:23 pm

stas
stas

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Μάης 25, 2013 2:35 am

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 20130507154943ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 20130507152100[img]
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 20130507155009
μερικες φωτο απο την χωματινη αποδραση το Πασχα στα ορεινα της αιτωλοκαρνανιας...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ'' - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ''ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ''

Δημοσίευση  Επισκέπτης Κυρ Μάης 26, 2013 1:48 am

stas να σε ρωτησω τι τιμονι εχεις βαλει??βλεπω στη φωτο δεν εχει αντιβαρα..
με τους διακοπτες ειχες κανενα προβλημα?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης