suzuki_freewind bikers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

+2
johnxf
anixneftis
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

Δημοσίευση  anixneftis Παρ Σεπ 23, 2011 6:20 am

Ανοιγω φιλοι αυτο το θεμα ετσι ωστε σε συνεργασια μεταξυ μας(αφου ειμαστε απο διαφορα μερη της ελλαδος)να μπορουμε με μια γρηγορη και εμπειροστατημενη ερευνα αγορας απο ελλαδα-εξωτερικο να μπορουμε να βρισκουμε πραγματακια για της <καλες μας >ετσι ωστε να εξοικονομουμε χρηματα και χρονο.
Βρισκω πολυ καλα πραγματα στο moto-raid και στον savidis moto accessories.
Μην παρεξηγηθω !!!Δεν κανω διαφημηση προς θεου.....Τωρα βρισκομαι σε αναζητηση απο διαφορα σαιτ του εξωτερικου καθως και στο e-bay.

anixneftis

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2011
Ηλικία : 54
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty NEW TOPIC

Δημοσίευση  johnxf Παρ Σεπ 23, 2011 8:06 pm

anixneftis έγραψε:Ανοιγω φιλοι αυτο το θεμα ετσι ωστε σε συνεργασια μεταξυ μας(αφου ειμαστε απο διαφορα μερη της ελλαδος)να μπορουμε με μια γρηγορη και εμπειροστατημενη ερευνα αγορας απο ελλαδα-εξωτερικο να μπορουμε να βρισκουμε πραγματακια για της <καλες μας >ετσι ωστε να εξοικονομουμε χρηματα και χρονο.
Βρισκω πολυ καλα πραγματα στο moto-raid και στον savidis moto accessories.
Μην παρεξηγηθω !!!Δεν κανω διαφημηση προς θεου.....Τωρα βρισκομαι σε αναζητηση απο διαφορα σαιτ του εξωτερικου καθως και στο e-bay.
Ωραία πρωτοβουλία!
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

Δημοσίευση  greg Δευ Οκτ 03, 2011 12:00 am

anixneftis έγραψε:Ανοιγω φιλοι αυτο το θεμα ετσι ωστε σε συνεργασια μεταξυ μας(αφου ειμαστε απο διαφορα μερη της ελλαδος)να μπορουμε με μια γρηγορη και εμπειροστατημενη ερευνα αγορας απο ελλαδα-εξωτερικο να μπορουμε να βρισκουμε πραγματακια για της <καλες μας >ετσι ωστε να εξοικονομουμε χρηματα και χρονο.
Βρισκω πολυ καλα πραγματα στο moto-raid και στον savidis moto accessories.
Μην παρεξηγηθω !!!Δεν κανω διαφημηση προς θεου.....Τωρα βρισκομαι σε αναζητηση απο διαφορα σαιτ του εξωτερικου καθως και στο e-bay.

ωραια γιατι θελω:

1.λαστιχα
2.τιμονι
3.δισκους συμπλεκτη
4.ρουλεμαν τιμονιου
5.πατακι πισω
6.ενα σετ βιδες για τη ζελατινα
7.καθρεφτες
8.τακακια,

και μερικα αλλα που δεν θυμαμαι τωρα... λεω να παρω ενα freewind με 1000 ευρω και να το χω για ανταλακτικα lol!
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty Ανταλλακτικά

Δημοσίευση  johnxf Δευ Οκτ 03, 2011 10:10 am

greg έγραψε:
anixneftis έγραψε:Ανοιγω φιλοι αυτο το θεμα ετσι ωστε σε συνεργασια μεταξυ μας(αφου ειμαστε απο διαφορα μερη της ελλαδος)να μπορουμε με μια γρηγορη και εμπειροστατημενη ερευνα αγορας απο ελλαδα-εξωτερικο να μπορουμε να βρισκουμε πραγματακια για της <καλες μας >ετσι ωστε να εξοικονομουμε χρηματα και χρονο.
Βρισκω πολυ καλα πραγματα στο moto-raid και στον savidis moto accessories.
Μην παρεξηγηθω !!!Δεν κανω διαφημηση προς θεου.....Τωρα βρισκομαι σε αναζητηση απο διαφορα σαιτ του εξωτερικου καθως και στο e-bay.

ωραια γιατι θελω:

1.λαστιχα
2.τιμονι
3.δισκους συμπλεκτη
4.ρουλεμαν τιμονιου
5.πατακι πισω
6.ενα σετ βιδες για τη ζελατινα
7.καθρεφτες
8.τακακια,

και μερικα αλλα που δεν θυμαμαι τωρα... λεω να παρω ενα freewind με 1000 ευρω και να το χω για ανταλακτικα lol!
Πριν πολύ λίγο καιρό υπήρξε για λίγες ημέρες ολόκληρο freewind με μικρή ζημιά στο μπροστινό σύστημα μοντέλο 2002+ στο car στην εξωφρενική τιμή των 300euro στη Σαλαμίνα. Ο τυχερός βρέθηκε και ας προσέχαμε όλοι μας . . .
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

Δημοσίευση  Argyris Volos Δευ Οκτ 03, 2011 11:07 am

350 ευρώ το έδινε. Θα το έπαιρνα εγώ αλλά δεν έχω χώρο να το βάλω. Και το δικό μου στο δρόμο το έχω. Με την ευκαιρία σας γράφω το τηλέφωνο κάποιου μάστορα που πηγαίνω τελευταία γιατί πρόσφατα αγόρασε μια freewind και τη δίνει για ανταλλακτικά.
Δυστυχώς δεν έχει site.
ΠΕΤΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Συνεργείο μοτο
2421063103
Βόλος
Εγώ χρειάζομαι ψηλή ζελατίνα και μπροστινά φλας.
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση  johnxf Δευ Οκτ 03, 2011 12:13 pm

Argyris Volos έγραψε:350 ευρώ το έδινε. Θα το έπαιρνα εγώ αλλά δεν έχω χώρο να το βάλω. Και το δικό μου στο δρόμο το έχω. Με την ευκαιρία σας γράφω το τηλέφωνο κάποιου μάστορα που πηγαίνω τελευταία γιατί πρόσφατα αγόρασε μια freewind και τη δίνει για ανταλλακτικά.
Δυστυχώς δεν έχει site.
ΠΕΤΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Συνεργείο μοτο
2421063103
Βόλος
Εγώ χρειάζομαι ψηλή ζελατίνα και μπροστινά φλας.
Και εκείνος το έδωσε 300euro σε μάστορα από ότι έμαθα. Θα πάρω αύριο και εγώ αυτόν που λες αλλά μόλις πήρα και αυτόν που πήρε αυτό που λέμε απο το car πονείρεψε και το έδινε 800 μετα. .
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

Δημοσίευση  anixneftis Κυρ Δεκ 04, 2011 3:42 am

ειμαι για αγορα φλαντζας(απο επανω καπακι)η μανισια ειναι χαρτινη γι'αυτο θα παραγγειλω μεταλικη.Αν θελει καποιος φιλος το αντιστοιχο ας γραψει για να κανουμε ενα εξοδο.

anixneftis

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2011
Ηλικία : 54
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

Δημοσίευση  timoleon1987 Πεμ Ιαν 05, 2012 6:16 am

anixneftis έγραψε:ειμαι για αγορα φλαντζας(απο επανω καπακι)η μανισια ειναι χαρτινη γι'αυτο θα παραγγειλω μεταλικη.Αν θελει καποιος φιλος το αντιστοιχο ας γραψει για να κανουμε ενα εξοδο.

και εγω μαλλον τη χρειαζομαι.ξέρεις πόσο έχει η μεταλική και κόστος τοποθέτησης??
timoleon1987
timoleon1987

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Empty geia sas

Δημοσίευση  ELLINOROSON Δευ Ιαν 09, 2012 8:29 am

Ego thelo psili zelatina gia mprosta exo ti manisia alla espase se ena simio kai ine enoxlitiko
Thelo ena set vides kai lastixakia gia ta plastika mprosta
Episis ithela na rotiso to fanari an katharizei mprosta an anigi giati de blepo tpt
episis thelo mprostina flashakia giati ta evala piso ta mprostina epidi ot ena espase .. ekana trampa
Kai na rotiso simferei mia pou tha anikso to pseftokapako na balo flatzokola i na balo tin metaliki flatza pou lete eseis kai poso paei olo to mpougiourdi .. giati doulia tis flatzas ??

Ithela na rotiso an mporo eno exo freewind toy 97 na balo fanari kai plastika apo to kainourio freewind kai an nai poso kostizei
ELLINOROSON
ELLINOROSON

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης