ΚΑΙ Ο ΒΡΕΓΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ?

Πήγαινε κάτω

ΚΑΙ Ο ΒΡΕΓΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ?

Δημοσίευση  johnxf Την / Το Κυρ Οκτ 02, 2011 10:49 am

Παιδιά καλησπέρα. Θυμήθηκα να σας γράψω παραθέτοντας και τον πόνο μου παράλληλα. Επειδή όταν κινούμαι σε βρεγμένο δρόμο χωρίς να συνεχίζει να βρέχει γίνομαι χάλια στα πόδια χαμηλά πλήν την λύση ''γκέτες'' έχει κάνει κάποιος άλλος κάτι ή μήπως δεν συμβαίνει σε άλλους. Αυτό που έχω και ψάχνω αρκετό καιρό δίχως αποτέλεσμα είναι η προέκταση φτερού και μιας και δεν έχω βρεί κάπου σκέφτομαι να το φτιάξω πολυεστερικά μόνος μου. Καμιά ιδέα?
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΚΑΙ Ο ΒΡΕΓΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ?

Δημοσίευση  konstantinos_f Την / Το Κυρ Οκτ 02, 2011 1:17 pm

johnxf έγραψε:Παιδιά καλησπέρα. Θυμήθηκα να σας γράψω παραθέτοντας και τον πόνο μου παράλληλα. Επειδή όταν κινούμαι σε βρεγμένο δρόμο χωρίς να συνεχίζει να βρέχει γίνομαι χάλια στα πόδια χαμηλά πλήν την λύση ''γκέτες'' έχει κάνει κάποιος άλλος κάτι ή μήπως δεν συμβαίνει σε άλλους. Αυτό που έχω και ψάχνω αρκετό καιρό δίχως αποτέλεσμα είναι η προέκταση φτερού και μιας και δεν έχω βρεί κάπου σκέφτομαι να το φτιάξω πολυεστερικά μόνος μου. Καμιά ιδέα?

Yπάρχει λύση Γιάννη..!! πάρε scooter.. Razz χαχαχαχα πλακα κανω.. Φίλε δυστηχως, για την περιπτωση αυτη η επιστήμη έχει σηκώσει τα χερια ψηλά!! Δεν κανεις τιποτα με φτερα κτλ..οτι μηχανή εχω καβαλήσει..το μούσκεμα δεν το απέφυγα..οπότε είναι γενικό το κακό.. Τι να κάνουμε φίλε..το άθλημα θέλει θυσίες..!! Very Happy
konstantinos_f

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2011
Τόπος : Πάτρα

Απ: ΚΑΙ Ο ΒΡΕΓΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ?

Δημοσίευση  greg Την / Το Κυρ Οκτ 02, 2011 11:46 pm

οι deliverades και οι courier απ οτι εχω δει βαζουν σακουλες στα ποδια και τις πιανουν με λαστιχο.. Laughing

εγω συνεχιζω ακαθεκτος γινομαι μουσκεμα pale , παω σπιτι και αλλαζω.
ξεχασα να πω οτι βαζω κινητο, χαρτια και λεφτα στη μπαγκαζιερα για να μην βραχουνε..

αδιαβροχες μποτες ειναι η λυση πιστευω..

αν κανεις πατεντα βαλε καμια φωτο να δουμε.
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Τόπος : athens

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://freewind-bikers.forumgreek.com

ΠΕΡΙ ΒΡΟΧΗΣ

Δημοσίευση  johnxf Την / Το Δευ Οκτ 03, 2011 10:07 am

Καλοδεχούμενες όλες οι προτάσεις bounce bounce αλλά θα δω τι θα κάνω. Ψήνομαι πάντως όταν καταφέρω οικονομικά τουλάχιστον για τις μακρυνές αποστάσεις και ταξίδια ολόσωμη στολή. Πάντως όσο το έψαξα λύση δεν είναι scooter αλλά streetάκι με θέση αρκετά πιο πίσω για τα πόδια και πλαστικά/fearing ικανά να σταματήσουν και τσουνάμι. Προσεχώς καλύτερα afro afro
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης