suzuki_freewind bikers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

+14
martz
timoleon1987
poderosa
freekshow
ELLINOROSON
anixneftis
Argyris Volos
konstantinos_f
johnxf
loukas21
SOTKIL
xf 650
greg
stavros173
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  johnxf Δευ Οκτ 17, 2011 8:22 pm

ELLINOROSON έγραψε:εχω ενα μικρο προβλημα με το λαδακι που ...χανει απο την κεφαλη αλλα πιστευω οτι αν ειναι κομπλε η σταθμη του λαδιου πριν το ταξιδι ... δεν θα παθει ζημια μεχρι να φτασω χανει ελαχιστο λαδι. το κοιταω συνεχως ποσο χανει αλλα μενει παντα ιδια η σταθμη ! απλα οι καιροι ειναι δυσκολοι και τα χρηματα που λενε οτι περνουν για την επισκευη τα 50 ευρω κ αυτα ειναι πολλα για εναν που δεν εργαζετε ! ελπιζω να κανερτε συγκεντρωσεις αρεα και που και να τα λεμε να μιλαμε απο κοντα να γνωριστουμε κιολας . κατι ασχετο δεν θελω να θεωρηθει δθαφημιση εχω ενα βιντεοτσατ , μπορω να δημιουργησω και να το βαλουμε εδω μεσα με ενα html code απλα για κους κους
,
Καλώς ήρθες φίλος και από εμένα καλή αρχή και για σένα στο φόρουμ και καλοτάξιδος με την μάρκα σου και εσύ ακόμη και για μακρύτερα ταξίδια. Με το θέμα κεφαλής ξεκίνα με ένα ισοδύναμο σφίξιμο και βλέπεις... Μέσα στο φόρουμ θα βρείς και το manual για περεταίρω N/m ή ότι άλλο. .
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty χρονια πολλα freewindista

Δημοσίευση  greg Τετ Οκτ 19, 2011 10:32 pm

Σύσσωμο το Φορουμ ευχεται χρονια πολλα στον anixnefti, υγεια και ομορφα ταξιδια.. Cool
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  Argyris Volos Πεμ Οκτ 20, 2011 7:40 am

Anixnefti (Θοδωρή) χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα cheers Να τα εκατοστίσεις.
Να δω πότε θα με αξιώσει ο Θεός να έρθω στα Γιάννενα με την ωραία λίμνη με τη μηχανή.
Έχω έρθει 3 φορές οικογενειακώς πριν 7-8 χρόνια αλλά από το δρόμο και μείναμε στο σπίτι της αδερφής μου που σπούδαζε εκεί.
Πρέπει να έχει πολύ ωραίες διαδρομές μέσα από τα βουνά και θα ήθελα να τις γυρίσω.
Ίσως το καλοκαίρι... (αν έχει περάσει η κρίση!) να οργανώσουμε καμιά εκδρομούλα Very Happy
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  anixneftis Τετ Οκτ 26, 2011 8:45 am

εστω και λιγο καθυστερημενα ευχαριστω ολο το φορουμ για της ευχες και τον καθε εναν ξεχωριστα....οποιος φιλος θεληση να ερθει προς τα μερη μου(Γιαννενα)βολτα,εννοειται οτι θα ειμαι πολυ χαρουμενος να τον εξυπηρετησω αν χρειαστει κατι και να του δειξω και ωραιες διαδρομες.

anixneftis

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2011
Ηλικία : 54
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Καλως σας βρηκα!

Δημοσίευση  freekshow Δευ Οκτ 31, 2011 8:34 am

Καλησπερα παιδια .Με λενε Λαμπρο και ειμαι απο Πάτρα.Η δικια μου κουκλα κουβαλαει πανω της 45000km περίπου.Την εχω ενα χρόνο και μολις παραγγειλα γραναζοαλυσιδια να τις περασω(e-moto 135ευρα)γιατι τα μαμισια ειχαν παραδωσει ψυχη.Ευχομαι να γινουμε πολλοι, να ανταλλαζουμε πληροφοριες και αποψεις για να μη μας πιανουν κοτσο στα συνεργεια. Twisted Evil
freekshow
freekshow

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011
Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευση  johnxf Δευ Οκτ 31, 2011 11:06 am

freekshow έγραψε:Καλησπερα παιδια .Με λενε Λαμπρο και ειμαι απο Πάτρα.Η δικια μου κουκλα κουβαλαει πανω της 45000km περίπου.Την εχω ενα χρόνο και μολις παραγγειλα γραναζοαλυσιδια να τις περασω(e-moto 135ευρα)γιατι τα μαμισια ειχαν παραδωσει ψυχη.Ευχομαι να γινουμε πολλοι, να ανταλλαζουμε πληροφοριες και αποψεις για να μη μας πιανουν κοτσο στα συνεργεια. Twisted Evil
Καλώς ήρθες Λάμπρο και εσύ στην παρέα μας cheers cheers !
Βλέπω θέληση και από εσένα για το φόρουμ και συζήτηση άρα και ελπίζω τα μέχρι τώρα να σου φαίνονται καλά και εννοείται πως περιμένουμε και τα δικά σου νέα ή απορίες.
Καλή τιμή μου φαίνονται τα αλυσιδογράναζα εγώ τον Μαίο που άλλαξα πήρα από τον παρακάτω:
http://tsetselis.gr/
Καλή αρχή λοιπόν
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  greg Δευ Οκτ 31, 2011 11:01 pm

freekshow έγραψε:Καλησπερα παιδια .Με λενε Λαμπρο και ειμαι απο Πάτρα.Η δικια μου κουκλα κουβαλαει πανω της 45000km περίπου.Την εχω ενα χρόνο και μολις παραγγειλα γραναζοαλυσιδια να τις περασω(e-moto 135ευρα)γιατι τα μαμισια ειχαν παραδωσει ψυχη.Ευχομαι να γινουμε πολλοι, να ανταλλαζουμε πληροφοριες και αποψεις για να μη μας πιανουν κοτσο στα συνεργεια. Twisted Evil

Καλως ηρθες Λαμπρο.. Very Happy Very Happy Να τη χαιρεσε την κουκλα σου.
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  poderosa Κυρ Νοε 06, 2011 2:55 am

Καλος σας βρηκα, καλα χιλιομετρα και παντα ορθιοι. Ειμαι κατοχος ενος freewind με 39000km εδω και μια βδομαδα και ειμαι ενθουσιασμενος. Ευελικτο μες στην πολη, ικανοτατο για ταξιδια solo. Πριν ειχα μια BMW R1100GS και ενα YAMAHA TTR250 RAID. Λογω ομως οικονομικης κρισης, προτιμησα να τα αντικαταστησω με μια αξιοπιστη μηχανη μεσαιου κυβισμου, ωστε με τα χρηματα που θα εξοικονομισω απ' την πωληση, απ' τα παγια εξοδα (ασφαλιες, τελη), αλλα και απ' τα εξοδα συντηρησης, να συνεχισω τα ταξιδια μου! Το επομενο καλοκαιρι προγραμματιζω γυρο Τουρκιας (Ανατολια) σολο ή με παρεα αν βρεθει! Μεχρι τωρα με το BMW εχω φτασει μεχρι το βορειο ακρωτηριο, και ως την Κορσικη, Σαρδηνια. Τι ανταλλακτικα ειναι πιθανον να χρειαστω, εκτος απ' τα κλασικα (ντιζες, σαμπρελες-λεβιεδες);
Βασεις για βαλιτσες GIVI ξερετε αν βγαινουν για την μηχανη μας, γιατι στο site της GIVI δεν ειχε για την μηχανη μας;
Εχει κανεις σκεφτει να προσθεσει βεντιλατερ πισω απ' το ψυγειο λαδιου, ενεργοποιουμενο απο διακοπτη, για οταν κολλαει στην κινηση;

poderosa

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  johnxf Κυρ Νοε 06, 2011 10:28 am

poderosa έγραψε:Καλος σας βρηκα, καλα χιλιομετρα και παντα ορθιοι. Ειμαι κατοχος ενος freewind με 39000km εδω και μια βδομαδα και ειμαι ενθουσιασμενος. Ευελικτο μες στην πολη, ικανοτατο για ταξιδια solo. Πριν ειχα μια BMW R1100GS και ενα YAMAHA TTR250 RAID. Λογω ομως οικονομικης κρισης, προτιμησα να τα αντικαταστησω με μια αξιοπιστη μηχανη μεσαιου κυβισμου, ωστε με τα χρηματα που θα εξοικονομισω απ' την πωληση, απ' τα παγια εξοδα (ασφαλιες, τελη), αλλα και απ' τα εξοδα συντηρησης, να συνεχισω τα ταξιδια μου! Το επομενο καλοκαιρι προγραμματιζω γυρο Τουρκιας (Ανατολια) σολο ή με παρεα αν βρεθει! Μεχρι τωρα με το BMW εχω φτασει μεχρι το βορειο ακρωτηριο, και ως την Κορσικη, Σαρδηνια. Τι ανταλλακτικα ειναι πιθανον να χρειαστω, εκτος απ' τα κλασικα (ντιζες, σαμπρελες-λεβιεδες);
Βασεις για βαλιτσες GIVI ξερετε αν βγαινουν για την μηχανη μας, γιατι στο site της GIVI δεν ειχε για την μηχανη μας;
Εχει κανεις σκεφτει να προσθεσει βεντιλατερ πισω απ' το ψυγειο λαδιου, ενεργοποιουμενο απο διακοπτη, για οταν κολλαει στην κινηση;
Καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα. Δεν ξέρω κατά πόσο θα σε βοηθήσει αλλά αυτό που βρήκα σχετικά με τα κάγκελα είναι μόνο το παρακάτω:
http://www.moto-accessories.gr/products/prostateutikes_mpares/kagkela_prostasias_gia_suzuki_xf_650_freewind_hepco_becker
Ελπίζω να μήν απογοητευτείς από την επιλογή σου και μακάρι να πραγματοποιήσεις το ταξίδι σου. Όσον αφορά τα αναλώσιμα δεν έχω άποψη και ελπίζω να σπάσει η αδράνεια που επικρατεί εδώ και μέρες στο φόρουμ και να απαντήσει κάποιος με γνώση επί του θέματος. Τέλος, για το βεντιλατές είμαι και εγώ σε σκέψη εδώ και καιρό και εννοείται πως αν προχωρήσεις στη τοποθέτηση περιμένω αναλυτική περιγραφή
johnxf
johnxf

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ΤΡΙΠΟΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  Argyris Volos Κυρ Νοε 06, 2011 2:08 pm

Γεια σου κι από μένα poderosa. Δες αυτό : http://www.motopissaris.gr/cat/Βαλίτσες_Τσάντες/
και αυτό : http://www.bustersclassic.co.uk/proddetail.asp?prod=GTP Ο τύπος των πλαϊνών είναι Givi PL171
και αυτό : http://www.motofashion.gr/website/product_info.php?cPath=25_70_71_100_80&products_id=337&osCsid=1d8e0e81f97b1c2128bdc3cee4e0e517

Προφανώς είσαι ελεύθερος και χαίρεσαι την μηχανή σου. Καλά ταξίδια φίλε μου.
Τώρα για ανταλλακτικά, αν κάνεις τα τακτικά σέρβις και είσαι καλυμμένος από λάδια, μπουζί, φίλτρα, καλωδιώσεις, μπαταρία, φρένα κτλ. πάντα θα υπάρχει το απρόβλεπτο όπως λάστιχο, ντίζα, τσιμούχες, λαμπάκια, σωληνάκια..... Φυσικά δεν μπορείς να έχεις μαζί σου όσα εργαλεία και ανταλλακτικά χρειάζονται αλλά πάρε ότι νομίζεις απαραίτητο, κάνε και το σταυρό σου και ξεκίνα Very Happy
Βεντιλατέρ δεν μπαίνει πίσω από το ψυγείο επειδή είναι στη μέση η σωλήνα του σκελετού και δεν χωράει. Αυτό που μπορεί να γίνει (με πατέντα φυσικά) είναι να μπούν 2 μικρότερα βεντιλατέρ αριστερά και δεξιά του ψυγείου. Θα ελέγχονται με έναν διακόπτη. Δεν θέλει και επιστήμη να συνδέσεις 2 καλώδια. Αυτό που νομίζω όμως μιας και κυκλοφόρισα τη μηχανή αυτό το καλοκαίρι είναι ότι δεν ζεσταίνεται ιδιαίτερα και δεν έχω ακούσει κάποιον να είχε πρόβλημα λόγω θερμοκρασίας.
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  poderosa Τετ Νοε 09, 2011 6:00 am

Δεν νομιζω οτι χρειαζονται 2 βεντιλατερ, ενα μικρο απ' την μια πλευρα αρκει! Το προτζεκ θα το υλοποιησω την ερχομενη ανοιξη, ωστε να την εχω ετοιμη για το καλοκαιρι. Θα βαλω βεντιλατερ απο οποιοδηποτε μεταχειρισμενο χωραει, ενεργοποιουμενο απο διακοπτη στο ταμπλο! Επισης διαβαζοντας για προβληματα με ανορθωτες, σκεφτομαι να βιδωσω μια ψυχτρα πανω στον ανορθωτη για εξτρα ψυξη. Ψυχτρες πουλανε σε καταστηματα με ηλεκτρονικα και υπολογιστες.

poderosa

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  freekshow Τετ Νοε 09, 2011 8:59 am

poderosa με ενδιαφερει και μενα το θεμα.αν το προχωρησεις ειδοποιησε να μαθουμε και εμεις πως θα το κανουμε.
freekshow
freekshow

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011
Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  timoleon1987 Παρ Νοε 11, 2011 12:20 am

καλησπερα και απο εμενα φιλοι μου!εχω το freewind τεσσερις μερες τωρα.
απο μηχανες ειχα
1 modenas kriss
2 honda nx 250
3 honda bros 400
3 honda nx 250 ξανα μαζι με το bros το οποιο κρατησα 2 χρονια και εμεινα απιστευτα ευχαριστημενος
4 kazer me bros
5 kazer και πουλησα την bros να παρω freewind

πηρα freewind
1 γιατι μαρεσει 2 γιατι μαρεσουν τα ταξιδια(και με την bros εκανα αλλα υπεφερε η κοπελα μου λιγο) 3 γιατι δεν ειναι καγκουριστικη τυπου xt xr κλπ που λες θα ειναι και σκισμενη 4 για να βαλω πλαινες μπακαζιερες
timoleon1987
timoleon1987

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  greg Παρ Νοε 11, 2011 1:35 am

timoleon1987 έγραψε:καλησπερα και απο εμενα φιλοι μου!εχω το freewind τεσσερις μερες τωρα.
απο μηχανες ειχα
1 modenas kriss
2 honda nx 250
3 honda bros 400
3 honda nx 250 ξανα μαζι με το bros το οποιο κρατησα 2 χρονια και εμεινα απιστευτα ευχαριστημενος
4 kazer me bros
5 kazer και πουλησα την bros να παρω freewind

πηρα freewind
1 γιατι μαρεσει 2 γιατι μαρεσουν τα ταξιδια(και με την bros εκανα αλλα υπεφερε η κοπελα μου λιγο) 3 γιατι δεν ειναι καγκουριστικη τυπου xt xr κλπ που λες θα ειναι και σκισμενη 4 για να βαλω πλαινες μπακαζιερες

εισαι σωστος και στα 4.. αν βαλεις καγκελα και βαλιτσες ενημερωσε μας για τιμες γιατι πιστευω ενδιαφερει πολλους εδω και εμενα βεβαια.. Very Happy
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  timoleon1987 Παρ Νοε 11, 2011 2:02 am

greg έγραψε:
εισαι σωστος και στα 4.. αν βαλεις καγκελα και βαλιτσες ενημερωσε μας για τιμες γιατι πιστευω ενδιαφερει πολλους εδω και εμενα βεβαια.. Very Happy

βασεις εχει επανω η μηχανη!! τις ειχε ο προ προηγουμενος ιδιοκτητης.εχει και μπακαζιερα πισω (ειχα kapa 35l ετσι και αλλιως)μονο πλαινες θελω καποια στιγμη,αλλα πρωτα να φτιαξω τη διαροη απο την τσιμουχα στο μπροστινο γραναζι.
timoleon1987
timoleon1987

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  timoleon1987 Παρ Νοε 11, 2011 2:09 am

poderosa έγραψε:
φιλτατε poderosa εισαι μεσα στο μυαλο μου!! αυτο με το βεντιλατερ το σκεφτομουν πριν καν παρω τη μηχανη.(εχω ενα απο την bros που ειχα πριν για εφεδρικο,και σε εκεινη με διακοπτη το δουλευα)το μονο που θελω να δω ειναι τα watt του ανεμιστηρα να μη μου ξελιγωνει καμια μπαταρια, και φυσικα αν χωραει ανετα.σε καμια βδομαδα πιστευω να μπορεσω να το κοιταξω,αν και για να ειναι φτιαγμενη ετσι πιστευω λιγο πολυ να το εχουν μελετησει
timoleon1987
timoleon1987

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  anixneftis Παρ Νοε 18, 2011 11:46 am

greg έγραψε:
timoleon1987 έγραψε:καλησπερα και απο εμενα φιλοι μου!εχω το freewind τεσσερις μερες τωρα.
απο μηχανες ειχα
1 modenas kriss
2 honda nx 250
3 honda bros 400
3 honda nx 250 ξανα μαζι με το bros το οποιο κρατησα 2 χρονια και εμεινα απιστευτα ευχαριστημενος
4 kazer me bros
5 kazer και πουλησα την bros να παρω freewind

πηρα freewind
1 γιατι μαρεσει 2 γιατι μαρεσουν τα ταξιδια(και με την bros εκανα αλλα υπεφερε η κοπελα μου λιγο) 3 γιατι δεν ειναι καγκουριστικη τυπου xt xr κλπ που λες θα ειναι και σκισμενη 4 για να βαλω πλαινες μπακαζιερες

εισαι σωστος και στα 4.. αν βαλεις καγκελα και βαλιτσες ενημερωσε μας για τιμες γιατι πιστευω ενδιαφερει πολλους εδω και εμενα βεβαια.. Very Happy
εχω βαλη καγκελακια,πραγματικα παρα πολυ καλα και με εχουν βγαλει απο βασανα κανα 2 φορες Smile 145+μεταφορικα τα πηρα απο τον Σαββιδη.

anixneftis

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2011
Ηλικία : 54
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  martz Σαβ Οκτ 27, 2012 5:42 am

με λενε δημητρη απο χαλκιδα με freewind 97 ασιμι μαυρο στα 70000 χιλ πολυ προσεγμενοοοο
martz
martz

Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : chalkida

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  loukas21 Κυρ Οκτ 28, 2012 6:28 am

poderosa έγραψε:Δεν νομιζω οτι χρειαζονται 2 βεντιλατερ, ενα μικρο απ' την μια πλευρα αρκει! Το προτζεκ θα το υλοποιησω την ερχομενη ανοιξη, ωστε να την εχω ετοιμη για το καλοκαιρι. Θα βαλω βεντιλατερ απο οποιοδηποτε μεταχειρισμενο χωραει, ενεργοποιουμενο απο διακοπτη στο ταμπλο! Επισης διαβαζοντας για προβληματα με ανορθωτες, σκεφτομαι να βιδωσω μια ψυχτρα πανω στον ανορθωτη για εξτρα ψυξη. Ψυχτρες πουλανε σε καταστηματα με ηλεκτρονικα και υπολογιστες.
πρεπει να ειναι βεντιλατερ μοτο αυτα δεν κανουν???12volt ειναι και εχει σε οτι μεγεθος θελεις http://www.pc1.gr/showlist.php?SearchCat=200&SearchSubCat=&SearchTitle=%#
loukas21
loukas21

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  loukas21 Κυρ Οκτ 28, 2012 6:30 am

poderosa έγραψε:Δεν νομιζω οτι χρειαζονται 2 βεντιλατερ, ενα μικρο απ' την μια πλευρα αρκει! Το προτζεκ θα το υλοποιησω την ερχομενη ανοιξη, ωστε να την εχω ετοιμη για το καλοκαιρι. Θα βαλω βεντιλατερ απο οποιοδηποτε μεταχειρισμενο χωραει, ενεργοποιουμενο απο διακοπτη στο ταμπλο! Επισης διαβαζοντας για προβληματα με ανορθωτες, σκεφτομαι να βιδωσω μια ψυχτρα πανω στον ανορθωτη για εξτρα ψυξη. Ψυχτρες πουλανε σε καταστηματα με ηλεκτρονικα και υπολογιστες.
πρεπει να ειναι απο μοτο αυτα δεν κανουν? 12 volt ειναι http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200013519 (εβαλα ενα ενδεικτικα. εχει πολλα ως προς το μεγεθος)
loukas21
loukas21

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  freebill Τετ Μαρ 06, 2013 3:37 am

Γειά σας παίδες. Ονομάζομαι Βασίλης και μένω Πεύκη. Μόλις χθες έγινα κάτοχος και γω ενός υπερμηχανήματος με 57Μkm στην πλάτη του. Χαίρομαι πολύ που είμαι μαζί σας και οι δημοσιεύσεις από το forum αυτό με επηρέασαν σε μεγάλο βαθμό για την συγκεκριμένη αγορά. Αν και ο χρονος μου είναι περιορισμένος θα προσπαθήσω να συμμετέχω και γω όσο μπορώ. Καλές διαδρομές σε όλους και πάντα όρθιοι.

freebill

Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2013
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  Argyris Volos Τετ Μαρ 06, 2013 11:30 am

Καλώς ήλθες Βασίλη και καλά χιλιόμετρα. Έχεις δίκιο για το φόρουμ γιατί δεν μαζεύεται πιτσιρικάδα να λέει ότι θέλει αλλά το επίπεδο είναι αρκετά καλό και υπεύθυνο.
Εύχομαι να χαρείς το υπερμηχάνημά σου.
Argyris Volos
Argyris Volos

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Βόλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Γνωριμία

Δημοσίευση  stas Παρ Απρ 05, 2013 6:03 am

Στάθης . πιο παλια ειχα
Honda Cr 125 2t
Honda Cr 250 2t
Honda Z50 μπομπος 100cc
Honda Astrea dream
Honda C50
Piaggio Typhoon 80 2t
Yamaha SR 250 97' το οποίο το χω ακομα κ φυσικά to
Freewind
stas
stas

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  lionez Τρι Φεβ 18, 2014 10:23 am

Αν και αργά καλώς σας βρήκα Rolling Eyes ,Χρήστος lyon Γαλλία ,πριν από κάνα χρόνο πήρα το υπέρ-μηχάνημα στην Ελλάδα και έκανα το ταξιδάκι Βενετία -Λυών άνετα και χωρίς να κάνω και πολλές στάσεις lol! ....το εργαλείο δεν είπε όχι πουθενά ,έβγαλε 900+ Shocked  χιλιόμετρα χωρίς πρόβλημα.το έχω εδώ στη Γαλλία για τις μετακινήσεις στην πόλη και είναι ότι πιο άνετο και αξιόπιστο Very Happy  .....
lionez
lionez

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2013
Ηλικία : 53
Τόπος : ΑΙΓΙΟ-LYON

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση  greg Πεμ Φεβ 20, 2014 8:51 am

lionez έγραψε:Αν και αργά καλώς σας βρήκα Rolling Eyes ,Χρήστος lyon Γαλλία ,πριν από κάνα χρόνο πήρα το υπέρ-μηχάνημα στην Ελλάδα και έκανα το ταξιδάκι Βενετία -Λυών άνετα και χωρίς να κάνω και πολλές στάσεις lol! ....το εργαλείο δεν είπε όχι πουθενά ,έβγαλε 900+ Shocked  χιλιόμετρα χωρίς πρόβλημα.το έχω εδώ στη Γαλλία για τις μετακινήσεις στην πόλη και είναι ότι πιο άνετο και αξιόπιστο Very Happy  .....

καλως ηρθες φιλε Very Happy

καταρχας σε ζηλευω που μενεις στη Λυων Exclamation  ειδικα αυτη την εποχη που στην ελλαδα ο μισθος ειναι 500€. Ειναι και ωραια πολη απ οτι εχω δει σε φωτογραφιες.
επισης χαιρομαι που το φορουμ επεκτεινεται και εκτος συνορων Exclamation  Laughing   lol!

αντε καλως ηρθες και καλες βολτες.
greg
greg
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : athens

https://freewind-bikers.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης